پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
خانه / درباره ما

درباره ما

به نام خدا

با توجه به تاثیر قابل توجه نتیجه ی کنکور در آینده ی داوطلبان ، بنیاد آموزشی کربن درصدد آن برآمد تا با ارائه ی خدمات ویژه ی خود ، داوطلبان را در این مسیر یاری بخشد .

برنامه ریزی در دوران کنکور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ؛ چرا که مدیریت کردن مطالعه ی هم زمان به صورت تستی و تشریحی و همین طور حجم بسیار زیاد مطالب در مدت زمان کوتاه ، جز از این راه امکان پذیر نمی باشد . با توجه به نظام آموزشی تشریحی در طول دوران تحصیل دانش آموزان و تستی بودن کنکور ، می توان دریافت که برای داشتن بازدهی بالا و موفقیت در کنکور ، باید روش های مطالعاتی متفاوتی را اتخاذ کرد . عدم کنترل مناسب فشار روانی بسیار زیادی که روی داوطلبان در سال کنکور وجود دارد نیز می تواند آسیب هایی جدی را باعث شود . با توجه به موارد فوق می توان دریافت که موفقیت در کنکور نیازمند برنامه ریزی منسجم و هدفمند ، عملکرد مناسب ، دانش کافی و مهارت های ویژه ای می باشد . از این رو بنیاد آموزشی کربن تلاش می کند تا در این مسیر به داوطلبان کمک کرده و راه رسیدن به موفقیت را برای آنان هموارتر سازد ‌.

بنیاد آموزشی کربن با شماره ثبت ۴۰۱۲۷ به مدیریت مهندس میلاد رحیمی ، تلاش میکند که راه را برای همه دانش آموزان و داوطلبین کنکور هموار سازد.

بنیاد آموزشی کربن برای هر یک از موارد مذکور ، خدمات خاص خود را ارائه می دهد تا از این طریق بازدهی و نتیجه ی داوطلبان را بهبود بخشد . برگزاری همایش های مشاوره ای ، آموزشی و انگیزشی در سراسر کشور ، آموزش شیوه ی مطالعه ی صحیح هر درس و تکنیک های تست زنی و شرکت در آزمون ، تحلیل و بررسی وضعیت تحصیلی داوطلبان و ارائه ی برنامه ریزی منسجم و دقیق متناسب با شرایط ویژه هر فرد ‌، پشتیبانی و حضور مستمر به منظور پیگیری وضعیت تحصیلی داوطلب در فواصل زمانی کوتاه مدت ، برگزاری آزمون های استاندارد فردی و گروهی و کشوری به صورت حضوری و آنلاین به منظور کمک به داوطلبان در زمینه ی سنجش مطالعات گذشته و تمرینِ چگونگی شرکت در آزمون های آزمایشی ، همکاری با رتبه های تک رقمی ، دو رقمی و سایر رتبه های برتر کنکور های سال های گذشته و همین طور ارائه ی خدمات مشاوره ای بعد از کنکور در زمینه ی انتخاب رشته و تکمیل ظرفیت از جمله خدمات این موسسه می باشد .

آرزوی قلبی تک تک اعضای گروه کربن ، موفقیت همه ی داوطلبان در کنکور سراسری و کمک به جوانان مستعدی ست که آینده ی کشور عزیزمان ، ایران ، را به بهترین شکل رقم بزنند .

[contact-form-7 id=”897″]
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی